آسارامش

تلفن تماس :

09124671283

 1. صفحه اصلی
 2. /
 3. وبلاگ
 4. /
 5. پله ها
 6. /
 7. لیست قیمت پله پیما چرخشی

لیست قیمت پله پیما چرخشی

لیست قیمت پله پیما چرخشی

مدل داخلی

قیمت پله پیما چرخشی
میلیون به بالا ۴۵ جهت مشاوره تماس بگیرید
 • ۱۰ سال ضمانت
 • نصاب متخصص
 • تحویل در کمترین زمان
پر طرفدار

مدل ایتالیایی

قیمت پله پیما چرخشی
میلیون تومان به بالا ۵۰ جهت مشاوره تماس بگیرید
 • ۱۰ سال ضمانت
 • نصاب متخصص
 • تحویل در کمترین زمان
پر فروش

انتخاب مشتری

قیمت پله پیما چرخشی
میلیون به بالا ۳۹ جهت مشاوره تماس بگیرید
 • ۱۰ سال ضمانت
 • نصاب متخصص
 • تحویل در کمترین زمان
محبوب

...............................................................................

۸ لیست قیمت پله  پیما چرخشی و پله رو چرخشی

عبور و مرور از راه پله های تند و پرشیب آن هم به صورت مکرر در طول روز، می تواند امری خسته کننده و طاقت فرسا باشد. البته امروزه متخصصان با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوص، اقدام به ساخت دستگاه هایی به نام پله پیمای چرخشی نموده اند تا کاربران بتوانند با استفاده از آن ها، از راه پله ها به خوبی عبور نمایند. پله پیما ها دارای انواع مختلفی بوده و هر کدام مناسب یک نوع ساختمان هستند. پله پیما های چرخشی، از پرفروش ترین پله روهای چرخشی در بازار هستند. در این بخش می خواهیم به شرح مشخصات، خصوصیات و عوامل موثر بر روی قیمت پله پیما چرخشی بپردازیم پس با ما همراه باشید. اگر به دنبال قیمت پله پیما و قیمت بالابر پله هستید میتوانید با کلیک روی لینک استعلام بگیرید

پله پیما چرخشی چیست؟

یکی از سوالاتی که ذهن کاربران را به خود درگیر می کند، این است که پله پیما چرخشی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ راه پله ها به دو صورت چرخشی و زاویه دار با توجه به شرایط و موقعیت مکانی ساختمان طراحی و اجرا می شوند. پله رو چرخشی، مخصوص راه پله های چرخشی و گرد است. این دستگاه از تجهیزات پیشرفته و مدرنی همچون صندلی مخصوص برقی چند حالته، سیستم محرک الکتریکی و هیدرولیکی، حسگرها و سیستم های اضطراری بهره می برد. بهتر است بدانید که این محصول، در بازار از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.

مقایسه پله پیماهای چرخشی ایرانی و خارجی

پله پیما چرخشی ایرانی

پله پیما چرخشی خارجی

تجهیزات جانبی

دارای کمربند، سنسور قطع کن و ….

دارای ترمز اضطراری و بیش از ۱۰ سنسور ایمنی

قیمت

نرمال

بالا

ساخت کشور

ایران

ایتالیایی

 

کاربردهای پله رو چرخشی

پیش از آن که به عوامل موثر بر قیمت پله پیما چرخشی بپردازیم، بهتر است اطلاعاتی راجع به کاربردهای آن داشته باشیم. از مهم ترین کاربردهای این محصول ارزشمند، می توان به حمل و نقل ساکنین ساختمان به طبقات مختلف اشاره نمود.

کاربران می توانند بر روی صندلی پله پیما چرخشی بنشینند و با فشار دادن یک کلید، به طبقه بالا یا پایین سفر کنند. یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه، حمل وسایل سبک وزن است؛ شما می توانید وسایل مورد نظر را بر روی صندلی پله رو چرخشی قرار دهید و آن را به آسانی به طبقات مختلف بفرستید.

مزایای پله پیمای چرخشی

یکی از مهم ترین عواملی که تاثیر بسزایی بر روی قیمت پله رو چرخشی ایفا می کند، مزایای بیشمار آن است. این دستگاه، دارای عملکردی بسیار دقیق و منحصر به فرد بوده و صدای بسیار کمی را حین کار تولید می کند. علاوه بر آن، پله پیماهای چرخشی بسیار کم مصرف هستند و با برق خانه نیز به خوبی کار می کنند. از طرفی دیگر، این محصول در بازار قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. کاربران می توانند برای ساختمان های چند طبقه و مرتفع نیز از این دستگاه استفاده کنند و لذت ببرند.

معایب پله رو چرخشی

 معایب پله پیما چرخشی: از معایب بسیار مهم این دستگاه، می توان به نیاز شدید آن به سرویس های دوره ای اشاره نمود. پله پیما های چرخشی برای عملکرد بهتر، باید هر ماه توسط متخصصان و کارشناسان بررسی و بازدید شوند. علاوه بر آن، محدودیت تحمل وزن پله رو چرخشی نسبت به سایر بالابرها بیشتر است. بهتر است بدانید که استفاده غیر اصولی از این دستگاه، سبب کاهش چندین برابری طول عمر آن می شود. ناگفته نماند که تعمیرات برخی از

قطعات این دستگاه می تواند هزینه بسیار زیادی برای کاربران داشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت پله پیما چرخشی

پیش از خرید پله رو چرخشی، بهتر است عوامل موثر بر روی قیمت آن را به خوبی بدانید. به طور کلی عواملی همچون نوع صندلی و امکانات، نوع موتور و سیستم محرک و کیفیت قطعات بر روی قیمت پله پیما چرخشی تاثیر گذارند.

 البته فراموش نکنید که قیمت این دستگاه با توجه به نوسانات بازار و نرخ روز ارز، به طور مداوم متغیر است. به همین دلیل، باید قبل از خرید برای استعلام قیمت پله پیما چرخشی از طریق فروشگاه های معتبر اقدام کنید.

 

۱-نوع صندلی و امکانات

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پله پیما چرخشی، نوع صندلی و امکانات آن است. صندلی این دستگاه به دو صورت برقی و دستی با امکانات مختلف تولید می شود. علاوه بر آن، وجود سنسور و حسگرهای مخصوص بر روی پله پیما چرخشی، سبب افزایش قیمت آن می گردد. البته بهتر است بدانید که   پیما چرخشی به عوامل مختلف دیگری از جمله میزان تحمل وزن و مقاومت نیز بستگی دارد.

 

۲-نوع موتور و سیستم محرک

از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت پله پیما چرخشی، می توان به نوع موتور و سیستم محرک آن اشاره نمود. پله پیما های چرخشی به دو صورت الکتریکی و هیدرولیک تولید می شوند.

 در این میان پله پیماهای چرخشی الکتریکی، قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به سایرین دارند. نوع سیستم محرک و گیربکس نیز تاثیر پر رنگی در قیمت صندلی پله رو چرخشی ایفا می کنند.

 

۳-کیفیت قطعات

طبیعتا هرچقدر که کیفیت قطعات و متریال ساخت صندلی و بالابر پله چرخشی بالاتر باشد، قیمت آن نیز  به همان مقدار افزایش می یابد. البته بهتر است قبل از خرید صندلی پله رو چرخشی، با افراد کاربلد و با تجربه مشورت کنید.

قیمت پله پیماهای چرخشی بسیار متفاوت بوده و نمی توان قیمت دقیقی برای آن ها مشخص کرد. قیمت پله پیما بر حسب مدل، قدرت موتور و … دارای نوسان زیادی است. با این حال با توجه به خواست شما قیمت حدودی پله پیما چرخشی بیان می شود.

 • قیمت پله پیما چرخشی حدودا از ۹۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون
 • قیمت صندلی پله پیما چرخشی حدودا از ۱۲۰ میلیون تا ۱۴۰ میلیون
 • برای قیمت و تخفیفات حتما تماس بگیرید

قیمت پله پیما چرخشی تحت تاثیر چه عواملی قرار می گیرد ؟

 

۴-میزان مسیر طی شده

مشخصا میزان مسیر طی شده می تواند روی قیمت پله پیما چرخشی تاثیر مستقیمی داشته باشد. به تبع هرچه بالابر پله ای چرخشی مسیر بیشتری را طی کند، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. معمولا قیمت پله پیما چرخشی بر حسب هر ۳ متر محاسبه می شود و به ازای هر متر اضافه هزینه ای دریافت می گردد.

 

۵-کشور سازنده

 

مانند هر محصولی قیمت این محصول نیز برآیند کشور ساخت آن است. صندلی بالابر چرخشی  اروپایی قیمت بیشتری به نسبت پله پیما چرخشی  ساخت ایران خواهد داشت.

 

عوامل تاثیرگذار روی قیمت پله پیما چرخشی

میزان تاثیر

نوع مدل و ویژگی ها

تاثیر مستقیم. می توان گفت پله پیماهای چرخشی جدیدتر تکنولوژی های پیشرفته تری دارند و به دلیل دارا بودن سال ساخت کمتر، گران تر هستند.

دارا بودن قابلیت های اضافی (تاشو بودن یا نبودن)

مشخصه پله پیماهای تاشو گران تر هستند. پس می توان گفت این قابلیت می تواند قیمت پله پیما چرخشی را بالا ببرد

 

تذکر های مهم هنگام خرید بالابر پله چرخشی

 • این دستگاه صرفا می تواند جابجایی افراد تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را بر عهده بگیرد. ( ممکن است موتور دستگاه جهت جابجایی بیشتر از این وزن دچار آسیب شود.)
 • صندلی بالابر پله چرخشی در زاویه ۳۰ الی ۶۰ درجه قابل نصب است. نصب این دستگاه در زاویه های کوچک تر و بزرگتر به دلیل ایجاد اختلال در عملکرد، توصیه نمی شود. پیشنهاد می شود قبل از نصب و تهیه این محصول، اطلاعات لازم را از کارشناس مربوطه بگیرید.
 • صندلی بالابر پله چرخشی ساخته شده ایران صرفا می تواند در داخل ساختمان مورد استفاده قرار گیرد در صورتی که بالابر پله چرخشی ساخته شده خارج از کشور قابلیت استفاده چه در داخل محیط خانه و چه خارج از خانه را داراست. البته هنگام تصمیم گیری حتما قیمت محصول تولیدی ایرانی و خارجی را مد نظر قرار دهید.
 • عموما این دستگاه مجهز به موتور ۲۴ ولت پرقدرت است که سیستم ضد برخورد روی آن تعبیه شده است. به محض برخورد عملکرد دستگاه مختل شده و از حرکت می ایستد.
 • یکی از نکات مهمی که لازم است به آن توجه کنید این است که اگر می خواهید نوع ایرانی این دستگاه را سفارش دهید باید توجه کنید که این کالا بر حسب تعداد پله های شما، متراژ آن ها و سایر پارامتر ساخته شده است و مطمئنا نمی توان از آن برای محل دیگری استفاده کرد.
آنچه در این مطلب میخوانید !

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *